fbpx
Search
Close this search box.
בתי אבות בחיפה

בתי אבות ומטפלים סיעודיים בפריסה ארצית

עבור קבוצת מוריה, טיפול בקשישים וסביבת מגורים איכותית, מכובדת ונעימה לבני גיל הזהב מגיעה מתוך תחושת שליחות אמיתית, מתוך תפיסה של חובה מוסרית וחוויות אישיות – בשבילנו, זה אישי!

קשישים עצמאיים

רשימת בתי האבות בחיפה והסביבה:

מחקרים רבים על מעבר קשישים לבתי אבות, מצביעים על כך, שככל שבית האבות קרוב למקום המגורים של הקשיש, כך המעבר נטול משברים וחלק יותר. הם מרגישים בנוח, הם מרגישים שבסה”כ עברו כמה מטרים ימינה או שמאלה. הם ממשיכים להיות בסביבת החיים המוכרת להם כאילו לא אירע שום דבר. קשישים לא צריכים לעבור שום משבר בגילם המופלג. לכן אם הם התגוררו באזור חיפה, והם זקוקים כעת לבית אבות, מוטב שתחפשו בית אבות סיעודי בחיפה מהרשימה שלנו:

בית אבות מוריה הכרמל

בית אבות בכרמל

עוספיא, הכרמל      כשר      חניה      סיעודי, תשושי נפש אודות בית אבות בכרמל של קבוצת מוריה נעים להכיר – בית אבות

בית אבות מוריה קריית ים

בית אבות בקרית ים

ש”י עגנון 9 קריית ים, חיפה חניה כשר בית חולים סיעודי קריית ים מקבוצת מוריה המטפל בבני הגיל השלישי הסיעודיים. וממוקם ברחוב ש”י עגנון 9

בית אבות וינדזור

בית אבות וינדזור

בן גוריון 14, חיפה חניה כשר סיעודי אודות בית אבות וינדזור חיפה נעים להכיר בית אבות מוריה וינדזור. בית אבות וינזור הוא פנינה ארכיטקטונית של

בית אבות קריית בנימין

בית אבות קריית אתא

לילינבלום 35, קריית אתא      כשר      חניה      סיעודי, תשושי נפש תיאור כללי בית אבות קרית בנימין הוא מרכז רפואי להחלמה

בית חולים סיעודי מוריה פבזנר

בית אבות פבזנר

רחוב פבזנר 39, חיפה      כשר      חניה      סיעודי אודות בית אבות פבזנר של קבוצת מוריה בית אבות פבזנר בחיפה הוא

בתי אבות בהקמה

בתי אבות בהקמה

כחלק מהחזון של קבוצת מוריה, אנו עובדים על שדרוג בתי האבות הקיימים שלנו ועל פתיחת בתי אבות חדשים בישראל על מנת להנגיש את הטיפול האיכותי

מטופלים
0
אנשי צוות
0
בתי אבות ומשרדי סיעוד ביתי
0
מרכזי רפואה בקהילה
0

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים בית אבות?​

מיקום

כאשר בוחרים בית אבות, אחד הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון הוא המיקום. ייתכן שיהיה חשוב למצוא בית אבות קרוב לבני משפחה או חברים כדי שיוכלו לבקר בקלות ולספק תמיכה. בנוסף, מומלץ גם לשקול את הקרבה לבתי חולים, למקרה חירום רפואי.

צוות ומטפלים

הצוות והמטפלים בבית האבות אחראים לספק את רוב הטיפול השוטף בדיירים. חשוב לברר מהם הכישורים, ההכשרות והניסיון של הצוות והמטפלים, ולהתרשם מגישתם האישית לאופן הטיפול. מאוד יעזור לשוחח עם משפחות אחרות שכבר מכירות את בית האבות ולבקש לשמוע פידבקים חיוביים או שליליים.

איכות הטיפול

איכות הטיפול היא שיקול חשוב נוסף בבחירת בית אבות. וודאו כי בית האבות שתבחרו עומד בסטנדרטים המומלצים על ידי משרד הבריאות והרווחה. תוכלו לבקש מבית האבות לספק לכם עותק של דוח הביקורת האחרונה שלהם, שאמור לכלול מידע על איכות הטיפול שהם מספקים.

שירותים ומתקנים

בתי אבות מציעים מגוון רחב של שירותים, וחשוב לקחת בחשבון מה חשוב לך וליקיריך בעת קבלת ההחלטה. לדוגמה, אם האדם שאתה מטפל בו סובל מדמנציה או מחלת אלצהיימר, ייתכן שיהיה חשוב למצוא בית אבות המתמחה במתן טיפול לאנשים עם תנאים אלה.

בטיחות וביטחון

בטיחות וביטחון הם גם שיקולים חשובים בבחירת בית אבות. תוודאו שבבית האבות יש אמצעים להגנה על הדיירים מפני תאונות, נפילות וסכנות אחרות, ושאנשי הצוות מאומנים להגיב למצבי חירום. כמו כן, כדאי לשאול על אמצעי האבטחה של בית האבות, כמו איך הם מטפלים בדיירים משוטטים וכיצד הם שומרים על החפצים האישיים של הדיירים.

עלות וביטוח

העלות היא תמיד דאגה בבחירת בית אבות, וחשוב לקחת בחשבון גם את העלויות לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. וודא ושאתם מבינים מה בית האבות יכסה ומה הוא לא יכסה מבחינת ההוצאות. בנוסף, עלייכם לקחת בחשבון גם עלויות אחרות כגון חיובים נוספים עבור חדרים פרטיים, טיפול נוסף וכל שירות אחר שתרצו לקבל.

ביקור ותקשורת

ביקור ותקשורת הם גם היבט חשוב מאוד בבחירת בית אבות. חשוב להקפיד שבבית האבות ישנה מדיניות ביקור גמישה המאפשרת לבני משפחה וחברים להגיע בזמנים הנוחים להם. בנוסף, כדאי גם לשאול על מדיניות התקשורת של בית האבות, כגון באיזו תדירות בני המשפחה יקבלו עדכונים על הטיפול בדייר וכיצד ניתן לפנות לצוות אם יש לך חששות.

מוניטין וביקורות

מוניטין וביקורות יכולים לספק תובנה חשובה לגבי איכות הטיפול הניתן על ידי בית אבות. זה יכול להיות מועיל לחפש ביקורות שמשפחות אחרות השאירו באינטרנט, ולבקש המלצות מאנשי מקצוע בתחום הבריאות. כמו כן, ניתן לבקש מבית האבות אסמכתאות או המלצות מדיירים בהווה או בעבר ובני משפחותיהם.

כדאי לדעת:

בוחרים את הטוב ביותר עבור יקירכם

השאירו את הפרטים שלכם:

הצטרפת בהצלחה לרשימת הדיוור שלנו!

אנחנו שמחים לראות שהתוכן מוצא חן בעינייכם :) במידה והוא תרם לכם ערך ויש לכם חשק לעזור לנו להגיע לעוד אנשים, נשמח לקבל מכם ביקורת חיובים בגוגל!

5/5
התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי מה שלומך?
כאן מוריה... איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן