fbpx
Search
Close this search box.

אודותינו

קבוצת מוריה הינה רשת ותיקה אשר קיימת מעל ל30 שנה. קבוצת מוריה מפעילה כיום בתי אבות ודיור מוגן, שירותי סיעוד ביתי ורפואה בקהילה – כל זאת בפריסה ארצית. הקבוצה מפעילה כיום למעלה מ45 מרכזים סיעודיים ורפואיים הכוללים: 12 בתי אבות ומרכזי רפואה בקהילה מהמתקדמים הכוללים: חדרי מיון, מכוני דיאליזה, מרכזי שיקום יום וכן 30 סניפי סיעוד ביתי. כל זאת בזכות אלפי עובדי הקבוצה ומנהליה אשר רואים את הדייר והמטופל במרכז ובראש סדר העדיפויות, ובכך מצליחה הקבוצה לפרוס את כנפיה ברחבי הארץ.

הצעד הראשון לצמרת >

המוסד הראשון – בשלהי שנת 1990 פתח את שעריו בית חולים נווה הגליל אשר הוקם בפקיעין עקב צורך עצום אקוטי שהיה חסר בצפון לטיפול בדיירים סיעודיים. הדרישה העצומה לבית החולים נווה הגליל בזכות הטיפול הרפואי המקצועי, החם והמכבד אלצה את הנהלתו להרחיב את המוסד לאחר תקופה קצרה מפתיחתו על מנת לענות על הדרישה העצומה שהייתה של אוכלוסיית הגיל השלישי באזור הצפון.

וכך התחיל סיפור ההצלחה של קבוצת מוריה אשר מושתת רובו ככולו על הנתינה, האכפתיות, והכבוד שמעניקים עובדים ומנהלים של קבוצת מוריה לדיירים ולבני משפחותיהם.

למיצוי הצלחתה של קבוצת מוריה ועל מנת להעניק את שירותיה לאזורים שונים ברחבי הארץ החלה קבוצת מוריה לבנות מוסדות סיעודיים באזורים שונית.

ובנוסף, מזה עשר שנים התחילה קבוצת מוריה להעניק שירותי סיעוד ביתיים בבתיהם של גיל הזהב.

מה מייחד אותנו?

  • יחס אישי לדייר ומשפחתו.
  • פריסה ארצית רחבה.
  • חדרים מרווחים, מרוהטים ומאובזרים.
  • ציוד רפואי מהמתקדמים ביותר בעולם – לשמירת בריאותו של הדייר.
  • פתרונות הולמים למצבם הכלכלי של דיירי הרשת עד לקבלת המימון הממשלתי (קוד משרד הבריאות).
  • מערכות בקרה ומעקב מתקדמת בטכנולוגיה חדשה למניעת נפילות ואבטחת טיפול נאות לדייר.

“רווחתו, בריאותו ונוחותו של המטופל הינם בראש מעייני הנהלת המוסד ועד אחרון העובדים”

לא רק טיפול אישי - טיפול איכותי, מקצועי ומכבד!

כיום, לאחר מעל 30 שנה של פעילות הענקת שירותים רפואיים וסיעודיים לאלפי דירים ששהו ושוהים במוסדות הקבוצה הפזורים ברחבי הארץ נוכל להתגאות שקבוצת מוריה מובילה את תחום הסיעוד המוסדי בארץ והכל בזכות העשייה והנתינה לילות כימים ללא לאות למען רווחתו ובריאותו של כל דייר ודייר .

קבוצת מוריה מעסיקה כ 5000 עובדים אשר מעניקים טיפול מקצועי ומכבד מסביב לשעון לאלפי מטופלים סיעודיים הן בין כותלי בתי החולים של הקבוצה והן בביתהם הפרטיים של בני הגיל השליש.

רופאים בכירים מתחומים שונים מעולם הרפואה, אחים ואחיות עם ניסיון רב שנים בתחום הגריאטריה, צוות פרא רפואי רב מקצועי בתחומי הפיזיותרפיה, עבודה סוציאלית, תזונה, עובדי משק ותחזוקה.

כיום מפעילה קבוצת מוריה שני מערכים עיקריים:

מערך הסיעוד המוסדי באמצעות 10 בתי חולים סיעודיים ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות, אשר בנויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומאובזרים בציוד רפואי החדיש ביותר. מעניקה קבוצת מוריה למאות דיירים בית חם, אוהב ומכבד.

מערך הסיעוד הביתי באמצעות כמה חברות ברישיון ובפיקוח משרד הרווחה והביטוח הלאומי מעניקה קבוצת מוריה לאלפי בני הגיל השלישי בבתיהם הפרטיים ברחבי הארץ שירותי סיעוד על פי דרישות הקשיש ובני משפחתו.

למה איתנו?

פיקוח והשגחה על כל בתי ההורים

הרשת הפנימה את הצורך בהגברת הפיקוח על בתי האבות גם בשעות הלילה ומעניקה שירות בלעדי של אחים מוסמכים המבצעים ביקורי לילה בסניפי הרשת כדי לוודא שגם בשעות אלה הדיירים מקבלים את השירות וההשגחה הנדרשים מצוות הבית.

חיי חברה וטיפולים מותאמים

איכות החיים של הדיירים עומדת בראש מעייננו וכחלק מכך אנו מקפידים במרכזים על חיי חברה עשירים ותכניות טיפול מותאמת אישית עבור כל דייר, על מנת להעניק למשפחות את השקט הנפשי כי יקיריהם בידיים טובות.

מטפלים סיעודיים ועובדים זרים

בנוסף למוסדות הגריאטריים שלנו, מוריה מפעילה עוד 4 חברת סיעוד ביתי בפריסה ארצית שמטרתם לסייע לקשישים ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם מחלות וקשיי זקנה.

ייעוץ וליווי צמוד

הרשת מפעילה צוות שרות לקוחות המלווה את המשפחה מהרגע שנוצר הצורך להעביר את הקשיש לבית אבות, יעוץ מול מוסדות ממשלתיים המסייעים בקבלת מימון, קבלת ההחלטות בבחירת בית מתאים ולווי המעבר, עד הקליטה בבית אבות המתאים לדרישות שלכם.

מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר

במרכזים שלנו בקבוצת מוריה, אנחנו מחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הטיפול ואיכות החיים של הדיירים, תוך שיפור מתמיד וחתירה למצויינות. המטופלים נהנים מאולמות פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, הנמצאים בתוך המרכזים אשר מאובזרים בציוד המתקדם ביותר בשוק.

צוות מקצועי מיומן

כדי להבטיח טיפול מסור, איכותי ואנושי, השירותים הרפואיים שלנו ניתנים על ידי אנשי צוות מהשורה הראשונה, בהם מגוון רחב של מומחים במכלול ההיבטים של הטיפול הסיעודי. בראש הצוות עומדים רופאים בכירים, אחים ומנהלי סיעוד בעלי תארים מתקדמים בתחום הגריאטריה.

קשר שוטף עם המשפחות

ההחלטה להעביר את קרוב המשפחה אלינו אינה קלה , הצוות שלנו נמצא בקשר שוטף עם המשפחות בכל הנושא הקשור לדייר שמחייב את עדכונם ונותן להם הרגשה של ביטחון, יקירם מופקד בידיים נאמנות.

שירותים מיוחדים

בבתים של קבוצת מוריה קיימת האפשרות להתקנת מצלמות אבטחה בחדר הדייר לפי הזמנה

המומחים שלנו כאן בשביל לעשות לכם סדר. ללא עלות! 

מתלבטים? רוצים לקבל ייעוץ ?
התקשרו עכשיו 072-3944490
או שלחו לנו פנייה ונחזור אליכם

בוחרים את הטוב ביותר עבור יקירכם

השאירו את הפרטים שלכם:

הצטרפת בהצלחה לרשימת הדיוור שלנו!

אנחנו שמחים לראות שהתוכן מוצא חן בעינייכם :) במידה והוא תרם לכם ערך ויש לכם חשק לעזור לנו להגיע לעוד אנשים, נשמח לקבל מכם ביקורת חיובים בגוגל!

5/5
התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי מה שלומך?
כאן מוריה... איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן