צור קשר

להורים שלך מגיע יותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות בתי אבות יוקרתיים בצפון

  מחפשים בתי אבות פרטיים בצפון? רשת מוריה מעמידה לרשותכם בתי אבות איכותיים הפועלים בקריות, בגליל ובחיפה, במקביל לבתי אבות שאנו מפעילים באזור המרכז. הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק ליווי מקיף באיתור בית האבות המתאים ביותר לצרכיכם, כולל בתי אבות שאינם של הרשת שלנו, ללא התחייבות וללא עלות.

  שאלה של איכות

  למי שמחפש בתי אבות יוקרתיים בצפון כדאי להבין שהסוגיה המכרעת היא זו של איכות השירותים, התנאים והצוות המטפל באדם הקשיש. אצלנו האיכות מתחילה כבר בגישת השירות הבסיסית, הניכרת במערך שלם של ליווי אישי לקשיש ולמשפחתו בכל התהליך, במקביל לקו פתוח בכל עת אל מנהל הבית כדי שתוכלו להתייעץ בכל שאלה ולהציף כל בעיה. בנוסף, איכות הטיפול מובטחת באמצעות מערך אחים ייעודי לביקורי ללילה, וכמובן על ידי עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאל איכות חיים וטיפול בהתאם לדרישות משרד הבריאות ומשרד הרווחה. בבתי האבות שלנו נהנים הדיירים מחיי חברה עשירים, החל בפעילויות תרבות והעשרה, ספורט, חגים וימי הולדת, ועד להופעות מוזיקאליות ואירועים לאורך השנה. ואל כל זאת מצטרף צוות פרא-רפואי בעל ניסיון רב, המבצע את עבודתו עם הקשישים באופן מסור ומותאם למצבו של כל דייר.

  לחצו לקבלת ייעוץ ללא עלות

  איך אתם יכולים לוודא את התנאים?

  יש להבין כי בתי אבות פרטיים בצפון של החברות והרשתות השונות אינם עשויים מקשה אחת, והם משתנים בתנאים ובסטנדרטים, באיכותו של הצוות, באווירה וגם בעלויות.  בראש ובראשונה, אין זה משנה כיצד מציג את עצמו בית האבות באתר האינטרנט ובאמצעי התקשורת (יוקרתי, איכותי וכדומה), חובה לוודא שמדובר במוסד הפועל ברישיון של משרד הבריאות. בתוך כך, יש לוודא האם מדובר רק בבית אבות פרטי או שאפשר גם להגיש בקשה ל- “קוד” המקנה השתתפות במימון של משרד הבריאות.

  מעבר לכך, זכרו כי איכות חיים מושפעת גם מהמיקום הגיאוגרפי. וכאשר מדברים על המיקום אין הכוונה רק לאזור שקט, נקי ונעים, או רק לנוף הנשקף מהחלונות, אלא גם לקרבה אל בני המשפחה. אכן, ככל שהמקום קרוב ונוח יותר להגעה עבורכם, האנשים החשובים בחייו של הקשיש, כך יהיה קל יותר לבקרו, תגדל תכיפות הביקורים, ואיכות החיים של יקירכם תוטב. אבל כמובן שיש גם לבדוק באופן אישי ופרטני בתי אבות יוקרתיים בצפון כדי להתרשם מהתנאים, מעיצוב החדרים, מהאווירה, מסוג הפעילויות ותדירותן, מהציוד הרפואי הקיים במקום, מהמרחב של כל קשיש, מהיחס שמקבלים הדיירים ובני משפחותיהם, מהניקיון וההיגיינה, וכן הלאה. אל תהססו לשוחח עם האנשים העובדים במקום כדי להתרשם ממידת מקצועיותם ומאישיותם, והתרשמו מהמדיניות של המוסד והאופן שבו היא מתבטאת בפועל.

  לפרטים נוספים בנושא

  בבתי האבות שלנו עובד צוות איכותי ומסור והדיירים נהנים מסביבה תומכת, נוחה ונעימה. למידע נוסף לגבי בתי אבות פרטיים בצפון ולקבלת הכוונה מקצועית פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 1-800-200-054.

  מאמרים נוספים

  Card image
  התמודדות היומיומית עם אנשים במצב סיעודי

  מטפלת סיעודי היא אשת מקצוע שתפקידה לא פשוט. ההתמודדות היומיומית עם אנשים במצב סיעודי, דורשת...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית מגורים אשר מאפשר תחושה של בית

  בית אבות בצפון- הוא בית מגורים הקיים בצפון הארץ מעפולה ועד כפר הוורדים, אשר מאפשר...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית רקנאטי מקבוצת מוריה

  בשכונת וילות קטנה ושקטה בפתח תקווה שוכן לו דיור מוגן בית רקנאטי מקבוצת מוריה, סמוך...

  המשך קריאה >
  Card image
  איך בוחרים דיור מוגן?

  מעבר לדיור מוגן הינו החלטה חשובה ביותר שתגדיר את עידן הזהב שלכם על כל היבטיו...

  המשך קריאה >
  Card image
  מטפלת סיעודית לקשישים

  קשישים רבים זקוקים בשלב זה של חייהם לעזרה חיצונית בשל מחלה, ניתוח, פציעה או קושי...

  המשך קריאה >
  Card image
  מה זה רפורמה בסיעוד?

  הרפורמה בסיעוד הינה תכנית סיעוד חדשה שנכנסה לתוקף בנובמבר 2018. במסגרת הרפורמה, נוספו לגמלת הסיעוד רמות נוספות,...

  המשך קריאה >
  Card image
  שירותי טרום סיעוד

  הגשת בקשה לגמלת סיעוד עלולה להיות תהליך ארוך ועבור חלק מהקשישים זו יכולה להיות בעיה,...

  המשך קריאה >
  Card image
  מטפלים סיעודיים, איך לבחור את המטפל הנכון

  הגיע הזמן שהוריכם צריכים מטפל סיעודי? בשנת 1988 נחקק בישראל חוק סיעוד שמעגן את זכותם של אנשים הזקוקים...

  המשך קריאה >