צור קשר

להורים שלך מגיע יותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בית אבות בנתניה

  נתניה הינה עיר תיירות גדולה לחוף הים התיכון השוכנת במרכזה של הארץ. היא מוכרת בזכות חופי הים היפים שלה לאורכו של הים הכחול. מטבע הדברים בעיר גדולה שכזאת יהיו בתי אבות מסוגים שונים. בית אבות בנתניה יתאים לתושבי המקום ברדיוס רחב. בדרך כלל מחלקים את בתי האבות למספר סוגים: קשישים עצמאיים בחיי היומיום למעט בדיקות רפואיות שגרתיות, תשושי נפש, תשושי גוף לאחר ניתוח ולצורך שיקום, ובתי אבות סיעודיים. בית אבות סיעודי מטרתו לסייע לקשישים במטלות היומיום שאינם יכולים לבצעם, לפיכך מוצמדים אליהם מטפלים או אחיות סיעודיות. בנוסף להשגחה רפואית קבועה. כפי שניתן להבין בחירה של בית אבות אינה החלטה פשוטה, כי אנו למעשה "עוזבים" את יקירנו במצב של חוסר אונים שבו הם אינם יכולים לומר מה רצונם ומה כאבם. קבוצת מוריה הקיימת מעל 30 שנה שמה לה למטרה להיות לפה לאותם שוהים ולמלא את כל צרכיהם הפיזיים והנפשיים בעזרתו של צוות מקצועי ומיומן.

  בית אבות בנתניה הצוות הטיפולי

  בית אבות בנתניה כמו כל בית אבות מכיל מחלקות לפי רמת הטיפול שלהם, החדרים בדרך כלל מרווחים ומותאמים לזוג או ליחיד לפי הצורך, הצוות נמצא שם תמיד ערוך ומוכן לצרכי השוהים שם. בדרך כלל צוות שכזה כולל רופא, אחיות מוסמכת גריאטריות, פיזיותרפיסט, רפוי בעיסוק, וקלינאית תקשורת. בנוסף ישנם גם דיאטנית להתאמת תזונה למטופלים לפי הצורך, צוות תרבות ופנאי, ועובדי הניהול והתחזוקה. כל הצוות הזה הוא אשר בונה את איכות הטיפול הניתן לשוהים, ועל כתפיהם מונחת חובת ההוכחה לאיכות ומצוינות.

  איך בוחרים בית אבות סעודי

  בבואנו לבחור בית אבות בנתניה או בכל אזור אחר בארץ אנו צריכים לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים: מה השירותים הניתנים לשוהים, המלצות של משפחות שוהים או אחרים ששהו ועזבו וההמלצות אמינות, תנאי המגורים- גודל החדר מה הוא מכיל פרט לצרכי שינה ואחסון, כמה אנשים החדר מכיל, ומידע על הצוות- רקע מקצועי, ניסיון, תחלופה רבה או מועטה, מיקומו של המוסד ויכולת הגעה נוחה, והאם מחיר השהות בו מסובסד על ידי משרד הבריאות והמשפחה מסוגלת לעמוד בהוצאות. אז אם אתם מנסים לבחור בית אבות ליקירכם פנו אל קבוצת מוריה אשר מוסדותיה הידועים בשמם הטוב ובאיכות המקצועית שלהם, פרושים בכל רחבי הארץ ונותנים מענה הולם לכל בעיה, ותיהנו מרמת השירות והטיפול שיתנו ליקירכם  אז אנא התקשרו   לטלפון:  9078*, ותיענו באדיבות ובמקצועיות.

  בתי אבות נוספים

  Card image
  בית אבות העמקים – עפולה

  קבוצת מוריה גאה להציג לכם את בית האבות החדש בעפולה: “בית אבות העמקים” הממוקם בין...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית אבות בגליל

  לקבוצת מוריה יש מספר בתי אבות בגליל: בפקיעין, ובנהריה. הקמת בית אבות בגליל היה מחויב...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית אבות פבזנר

  בית אבות פבזנר בחיפה הוא בית חולים סיעודי הממוקם במרכז העיר חיפה ומשקיף על מפרץ...

  המשך קריאה >
  Card image
  מוריה קרית מוצקין

  בקרוב מאוד בית הורים חדש ייפתח בקריית מוצקין, בית זה הוא הבית השישי שקבוצת מוריה...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית אבות בפתח תקווה "ארבל"

  בית אבות ארבל פתח תקווה הינו מרכז רפואי להחלמה וסיעוד. הבית מהווה מסגרת טיפולית ייחודית,...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית אבות בפקיעין

  בית אבות מוריה נווה הגליל הוא בית האבות הראשון מקבוצת מוריה. הבית הוקם בשנת 1992...

  המשך קריאה >
  Card image
  מוריה כפר ורדים

  בית אבות חדש בבעלות קבוצת מוריה שייפתח בקרוב בכפר וורדים.

  המשך קריאה >
  Card image
  דיור מוגן רקנאטי – פתח תקווה

  נעים להכיר בית אבות ודיור מוגן ליאון רקנאטי. רקאנטי פתח תקווה הינו מרכז רפואי משולב...

  המשך קריאה >