צור קשר

להורים שלך מגיע יותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מי אנחנו
  image
  קבוצת מוריה הינה רשת ותיקה אשר קיימת מעל ל-30 שנה. קבוצת מוריה מפעילה כיום בתי אבות ודיור מוגן, שירותי סיעוד ביתי ורפואה בקהילה – כל זאת בפריסה ארצית.הקבוצה מפעילה כיום למעלה מ45 מרכזים סיעודיים ורפואיים הכוללים: 12 בתי הורים ומרכזי רפואה בקהילה מהמתקדמים הכוללים: חדרי מיון, מכוני דיאליזה, מרכזי שיקום יום וכן 30 סניפי סיעוד ביתי. כל זאת בזכות אלפי עובדי הקבוצה ומנהליה אשר רואים את הדייר והמטופל במרכז ובראש סדר העדיפויות, ובכך מצליחה הקבוצה לפרוס את כנפיה ברחבי הארץ.

  הצעד הראשון לצמרת >

  המוסד הראשון – בשלהי שנת 1990 פתח את שעריו בית חולים נווה הגליל אשר הוקם בפקיעין עקב צורך עצום אקוטי שהיה חסר בצפון לטיפול בדיירים סיעודיים. הדרישה העצומה לבית החולים נווה הגליל בזכות הטיפול הרפואי המקצועי, החם והמכבד אלצה את הנהלתו להרחיב את המוסד לאחר תקופה קצרה מפתיחתו על מנת לענות על הדרישה העצומה שהייתה של אוכלוסיית הגיל השלישי באזור הצפון. וכך התחיל סיפור ההצלחה של קבוצת מוריה אשר מושתת רובו ככולו על הנתינה, האכפתיות, והכבוד שמעניקים עובדים ומנהלים של קבוצת מוריה לדיירים ולבני משפחותיהם. למיצוי הצלחתה של קבוצת מוריה ועל מנת להעניק את שירותיה לאזורים שונים ברחבי הארץ החלה קבוצת מוריה לבנות מוסדות סיעודיים באזורים שונית. ובנוסף, מזה עשר שנים התחילה קבוצת מוריה להעניק שירותי סיעוד ביתיים בבתיהם של גיל הזהב.

  מה מייחד אותנו?

  • יחס אישי לדייר ומשפחתו.
  • פריסה ארצית רחבה.
  • חדרים מרווחים, מרוהטים ומאובזרים.
  • ציוד רפואי מהמתקדמים ביותר בעולם – לשמירת בריאותו של הדייר.
  • פתרונות הולמים למצבם הכלכלי של דיירי הרשת עד לקבלת המימון הממשלתי (קוד משרד הבריאות).
  • מערכות בקרה ומעקב מתקדמת בטכנולוגיה חדשה למניעת נפילות ואבטחת טיפול נאות לדייר.
  "רווחתו, בריאותו ונוחותו של המטופל הינם בראש מעייני הנהלת המוסד ועד אחרון העובדים"

  לא רק טיפול אישי - טיפול איכותי, מקצועי ומכבד!

  כיום לאחר כ-30 שנה של פעילות מפוארת הענקת שירותים רפואיים וסיעודיים לאלפי דירים ששהו ושוהים במוסדות הקבוצה הפזורים ברחבי הארץ נוכל להתגאות שקבוצת מוריה מובילה את תחום הסיעוד המוסדי בארץ והכל בזכות העשייה והנתינה לילות כימים ללא לאות למען רווחתו ובריאותו של כל דייר ודייר . קבוצת מוריה מעסיקה כ-5000 עובדים אשר מעניקים טיפול מקצועי ומכבד מסביב לשעון לאלפי מטופלים סיעודיים הן בין כותלי בתי החולים של הקבוצה והן בביתהם הפרטיים של בני הגיל השלישי, נמנים על עובדים אלה בין היתר :- רופאים בכירים מתחומים שונים מעולם הרפואה, אחים ואחיות עם ניסיון רב שנים בתחום הגריאטריה, צוות פרא רפואי רב מקצועי בתחומי הפיזיותרפיה, עבודה סוציאלית, תזונה, עובדי משק ותחזוקה.

  כיום מפעילה קבוצת מוריה שני מערכים עיקריים:

  מערך הסיעוד המוסדי באמצעות 9 בתי חולים סיעודיים ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות, אשר בנויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומאובזרים יוד ראי החדיש בר ובין כותליהם מעניקה קבוצת מוריה למאות דירה בית חם, אוהב ומכבד. מערך הסיעוד הביתי באמצעות כמה חברות ברישיון ובפיקוח משרד הרווחה והביטוח הלאומי מעניקה קבוצת מוריה לאלפי בני הגיל השלישי בבתיהם הפרטיים ברחבי הארץ שירותי סיעוד על פי דרישות הקשיש ובני משפחתו

  למה איתנו?

  פיקוח והשגחה על כל בתי ההורים

  הרשת הפנימה את הצורך בהגברת הפיקוח על בתי ההורים גם בשעות הלילה ומעניקה שרות בלעדי של אחים המבצעים ביקורי לילה בבתי הרשת לוודא שגם בשעות אלה הדיירים מקבלים את השרות וההשגחה הנדרשים מצוות הבית.

  חיי חברה וטיפולים מותאמים

  איכות החיים של הדיירים עומדת בראש מעייננו וכחלק מכך אנו מקפידים במרכזים על חיי חברה עשירים ותכניות טיפול מותאמת אישית עבור כל דייר, על מנת להעניק למשפחות את השקט הנפשי כי יקיריהם בידיים טובות.

  מטפלים סיעודיים ועובדים זרים

  בנוסף למוסדות הגריאטריים שלנו, מוריה מפעילה עוד 4 חברת סיעוד ביתי בפריסה ארצית שמטרתם לסייע לקשישים ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם מחלות וקשיי זקנה.

  ייעוץ וליווי צמוד

  הרשת מפעילה צוות שרות לקוחות המלווה את המשפחה מהרגע שנוצר הצורך להעביר את הקשיש לבית הורים, יעוץ מול מוסדות ממשלתיים המסייעים בקבלת מימון, קבלת ההחלטות בבחירת בית מתאים ולווי המעבר, עד הקליטה בבית אבות המתאים לדרישות שלכם.

  מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר

  במרכזים שלנו במוריה, אנחנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הטיפול ואיכות החיים של הדיירים, תוך שיפור מתמיד וחתירה למצוינות. המטופלים נהנים מאולמות פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, הנמצאים בתוך המרכזים ומאובזרים בציוד המתקדם ביותר בשוק.

  צוות מקצועי מיומן

  כדי להבטיח טיפול מסור, איכותי ואנושי, השירותים הרפואיים שלנו ניתנים על ידי אנשי צוות מהשורה הראשונה, בהם מגוון רחב של מומחים במכלול ההיבטים של הטיפול הסיעודי. בראש הצוות עומדים רופאים בכירים, אחים ומנהלי סיעוד בעלי תארים מתקדמים בתחום הגריאטריה.

  קשר שוטף עם המשפחות

  ההחלטה להעביר את קרוב המשפחה אלינו אינה קלה , הצוות שלנו נמצא בקשר שוטף עם המשפחות בכל הנושא הקשור לדייר שמחייב את עדכונם ונותן להם הרגשה של ביטחון, יקירם מופקד בידיים נאמנות.

  שירותים מיוחדים

  בבתים של קבוצת מוריה קיימת האפשרות להתקנת מצלמות אבטחה בחדר הדייר לפי הזמנה.

  למה דווקא אנחנו?

  Icon 1

  מעל 30 שנות וותק

  קבוצת מוריה פעילה כמעט שלושה עשורים והינה אחת החברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי בתחומי פעילותה.

  Icon 2

  צוות פיקוח בלילות

  הקמנו לאחרונה מערך אחים לביקורי לילה בבתי האבות לשמירה על איכות
  הטיפול.

  Icon 3

  צוות מקצועי ומיומן

  השירותים הרפואים שלנו ניתנים על ידי אנשי צוות מוכשרים ומקצועיים מהשורה הראשונה.

  Icon 4

  עמידה בדרישות

  מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הטיפול ואיכות החיים של הדיירים, תוך שיפור מתמיד וחתירה למצוינות.

  הניסיון שלנו

  +
  4671

  אנשי צוות

  +
  5239

  מטופלים

  9

  בתי אבות

  3

  מרכזי רפואה