צור קשר

להורים שלך מגיע יותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בתי אבות בחיפה

  בתי אבות ומטפלים סיעודיים בפריסה ארצית

  עבור קבוצת מוריה, טיפול בקשישים וסביבת מגורים איכותית, מכובדת ונעימה לבני גיל הזהב מגיעה מתוך תחושת שליחות אמיתית, מתוך תפיסה של חובה מוסרית וחוויות אישיות – בשבילנו, זה אישי!

  ליצירת קשר 9078*

  רשימת בתי האבות בחיפה והסביבה:

  מחקרים רבים על מעבר קשישים לבתי אבות, מצביעים על כך, שככל שבית האבות קרוב למקום המגורים של הקשיש, כך המעבר נטול משברים וחלק יותר. הם מרגישים בנוח, הם מרגישים שבסה”כ עברו כמה מטרים ימינה או שמאלה. הם ממשיכים להיות בסביבת החיים המוכרת להם כאילו לא אירע שום דבר. קשישים לא צריכים לעבור שום משבר בגילם המופלג. לכן אם הם התגוררו באזור חיפה, והם זקוקים כעת לבית אבות, מוטב שתחפשו בית אבות סיעודי בחיפה מהרשימה שלנו.

  • 5,239 מטופלים.
  • 4,671 אנשי צוות.
  • 38 בתי אבות ומשרדי סיעוד ביתי.
  • 3 מרכזי רפואה בקהילה.

  מה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים בית אבות?​

  מיקום

  כאשר בוחרים בית אבות, אחד הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון הוא המיקום. ייתכן שיהיה חשוב למצוא בית אבות קרוב לבני משפחה או חברים כדי שיוכלו לבקר בקלות ולספק תמיכה. בנוסף, מומלץ גם לשקול את הקרבה לבתי חולים, למקרה חירום רפואי.

  צוות ומטפלים

  הצוות והמטפלים בבית האבות אחראים לספק את רוב הטיפול השוטף בדיירים. חשוב לברר מהם הכישורים, ההכשרות והניסיון של הצוות והמטפלים, ולהתרשם מגישתם האישית לאופן הטיפול. מאוד יעזור לשוחח עם משפחות אחרות שכבר מכירות את בית האבות ולבקש לשמוע פידבקים חיוביים או שליליים.

  איכות הטיפול

  איכות הטיפול היא שיקול חשוב נוסף בבחירת בית אבות. וודאו כי בית האבות שתבחרו עומד בסטנדרטים המומלצים על ידי משרד הבריאות והרווחה. תוכלו לבקש מבית האבות לספק לכם עותק של דוח הביקורת האחרונה שלהם, שאמור לכלול מידע על איכות הטיפול שהם מספקים.

  שירותים ומתקנים

  בתי אבות מציעים מגוון רחב של שירותים, וחשוב לקחת בחשבון מה חשוב לך וליקיריך בעת קבלת ההחלטה. לדוגמה, אם האדם שאתה מטפל בו סובל מדמנציה או מחלת אלצהיימר, ייתכן שיהיה חשוב למצוא בית אבות המתמחה במתן טיפול לאנשים עם תנאים אלה.

  בטיחות וביטחון

  בטיחות וביטחון הם גם שיקולים חשובים בבחירת בית אבות. תוודאו שבבית האבות יש אמצעים להגנה על הדיירים מפני תאונות, נפילות וסכנות אחרות, ושאנשי הצוות מאומנים להגיב למצבי חירום. כמו כן, כדאי לשאול על אמצעי האבטחה של בית האבות, כמו איך הם מטפלים בדיירים משוטטים וכיצד הם שומרים על החפצים האישיים של הדיירים.

  עלות וביטוח

  העלות היא תמיד דאגה בבחירת בית אבות, וחשוב לקחת בחשבון גם את העלויות לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. וודא ושאתם מבינים מה בית האבות יכסה ומה הוא לא יכסה מבחינת ההוצאות. בנוסף, עלייכם לקחת בחשבון גם עלויות אחרות כגון חיובים נוספים עבור חדרים פרטיים, טיפול נוסף וכל שירות אחר שתרצו לקבל.

  ביקור ותקשורת

  ביקור ותקשורת הם גם היבט חשוב מאוד בבחירת בית אבות. חשוב להקפיד שבבית האבות ישנה מדיניות ביקור גמישה המאפשרת לבני משפחה וחברים להגיע בזמנים הנוחים להם. בנוסף, כדאי גם לשאול על מדיניות התקשורת של בית האבות, כגון באיזו תדירות בני המשפחה יקבלו עדכונים על הטיפול בדייר וכיצד ניתן לפנות לצוות אם יש לך חששות.

  מוניטין וביקורות

  מוניטין וביקורות יכולים לספק תובנה חשובה לגבי איכות הטיפול הניתן על ידי בית אבות. זה יכול להיות מועיל לחפש ביקורות שמשפחות אחרות השאירו באינטרנט, ולבקש המלצות מאנשי מקצוע בתחום הבריאות. כמו כן, ניתן לבקש מבית האבות אסמכתאות או המלצות מדיירים בהווה או בעבר ובני משפחותיהם.

  מאמרים נוספים

  Card image
  התמודדות היומיומית עם אנשים במצב סיעודי

  מטפלת סיעודי היא אשת מקצוע שתפקידה לא פשוט. ההתמודדות היומיומית עם אנשים במצב סיעודי, דורשת...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית מגורים אשר מאפשר תחושה של בית

  בית אבות בצפון- הוא בית מגורים הקיים בצפון הארץ מעפולה ועד כפר הוורדים, אשר מאפשר...

  המשך קריאה >
  Card image
  בית רקנאטי מקבוצת מוריה

  בשכונת וילות קטנה ושקטה בפתח תקווה שוכן לו דיור מוגן בית רקנאטי מקבוצת מוריה, סמוך...

  המשך קריאה >
  Card image
  איך בוחרים דיור מוגן?

  מעבר לדיור מוגן הינו החלטה חשובה ביותר שתגדיר את עידן הזהב שלכם על כל היבטיו...

  המשך קריאה >
  Card image
  מטפלת סיעודית לקשישים

  קשישים רבים זקוקים בשלב זה של חייהם לעזרה חיצונית בשל מחלה, ניתוח, פציעה או קושי...

  המשך קריאה >
  Card image
  מה זה רפורמה בסיעוד?

  הרפורמה בסיעוד הינה תכנית סיעוד חדשה שנכנסה לתוקף בנובמבר 2018. במסגרת הרפורמה, נוספו לגמלת הסיעוד רמות נוספות,...

  המשך קריאה >
  Card image
  שירותי טרום סיעוד

  הגשת בקשה לגמלת סיעוד עלולה להיות תהליך ארוך ועבור חלק מהקשישים זו יכולה להיות בעיה,...

  המשך קריאה >
  Card image
  מטפלים סיעודיים, איך לבחור את המטפל הנכון

  הגיע הזמן שהוריכם צריכים מטפל סיעודי? בשנת 1988 נחקק בישראל חוק סיעוד שמעגן את זכותם של אנשים הזקוקים...

  המשך קריאה >